Prosinec, 2018

07Pro18:00Climax ULTRATematický večer se sangrií a DJs18:00 Film:Filmový program120 Kč

Více

Popis

Drama / Horor / Taneční
Francie, 2018, 95 min

Režie: Gaspar Noé
Scénář: Gaspar Noé
Kamera: Benoît Debie
Hrají: Sofia Boutella, Romain Guillermic, Souheila Yacoub, Kiddy Smile, Claude Gajan Maude, Giselle Palmer, Taylor Kastle.

Snímek Climax proslulého francouzského provokatéra Gaspara Noého se pro nás stal jednou z největších filmových událostí roku. Málokdy má film tak vtahující audiovizuální sílu a nutí diváka takřka od začátku jen zírat (často s otevřenými ústy). A tak jsme se rozhodli, že poslední promítání Climaxu trošku okořeníme. Přichystáme super jídlo, litry sangrie a pozveme DJs, kteří v kavárně Maryčka rozvíří party před i po filmu (ale hlavně po!). Pokud chcete tenhle fajn večer zažít s námi, není nic jednodušího, než si v diářku hezky zaškrtnout 7. prosince a v tento den dorazit k nám do Cineportu!

Samozřejmě můžete dojít jen na samotný film (před kterým vás čeká úvod našeho Adama), ale pokud budete chtít i trochu zapařit nebo si dát něco dobrého k jídlu… u nás k tomu bude ideální příležitost!


Poslední noc v chatě uprostřed lesů, zima 1996. Třicítce tanečníků a tanečnic končí intenzivní trénink na turné v USA, zbývá už jen závěrečná party. Na vinylech Daft Punk nebo Aphex Twin. A k tomu jedna velká nádoba sangrii, která na chvilku zmizela z očí… Drogový muzikál či taneční horor Climax získal v Cannes pověst nejlepšího snímku režiséra Gaspara Noeho, zvítězil v sekci Quinzaine des réalisateurs a stal se jedním z největších překvapení celého festivalu. Zrození a smrt jsou mimořádné zážitky. Život je pomíjivé potěšení.

vstupenky

120 Kč
X